Редовни Автобуски Линии

НАЈПОВОЛНИ АВИО БИЛЕТИ СО WIZZ AIR ДО ДОРТМУНД, МЕМИНГЕН, АЈНДХОВЕН, ТРЕВИСО, МИЛАНО, ЛОНДОН, БАЗЕЛ ... ЦЕНИ ОД 25 ЕВРА !!!

 

Дејности

  • Најбрз трансфер на пари во светот. Повеќе...
  • Најповолен курс на сите валути. Повеќе...
  • Сервисирање и продажба на автомобили. Повеќе...
Print

ХОТЕЛ БАЊИЦА

 

 

Eдинствен амбиент,богата трпеза, оригинална лотарија, весели трубачи, распеан бенд и изненадувања се наш заштитен знак ...

Новогодишен дводневен аранжман

( од 31.12.13 до 02.01.14 )

145 €

Новогодишен тродневен аранжман

( од 31.12.13 до 03.01.14 )

165 €

Во цената е пресметано конзумирање на домашен пијалок на 31.12.2013 без ограничување ! ! !

Увозни пијалоци по промотивни цени ! ! !

За добра забава задолжени се оркестарот Exusive band (бивши Моравци) од Чачак, трубачи и гости изненадување !

 

МЕНИ: 31.12.2013

Новогодишна закуска

Зелник со павлака

Шницла Бањица

Јагнешко и свинско печење

Салата од свеж зеленчук

Новогодишна торта

МЕНИ: 01.01.2014

Ордевер Бањица

Похована кашкавал со тартар сос

Српски воз (мешана скара)

Салата од свеж зеленчук

Баклава , тулумба

МЕНИ: 02.01.2014

Млечно предјадење

Туршија

Караџорџева шницла

Принцес крофна

 

 

Во цената на аранжманот е вклучено:

Два / три полни пансиони

Свечена новогодишна вечера

Посета на градината на отворени срца во центарот на Сокобања на 01.01.2014

Во цената на аранжманот не е вклучено:

Рачни масажи по намалени цени

Превоз на дадената дестинација

 

 

Напомена:

 

 

Организиран превоз 25 евра ( пресметано за минимум 40 патници )

Со оваа програма важат општите услови на патување на ТА Метфил - Кочани

 

Среќна Нова Година Ви пожелува Т.А. М Е Т Ф И Л

 
Софтверски решенија - 2008
Сите права задржани.